Нова українська школа | Міністерство освіти і науки України

Нова українська школа | Веб-ресурс НУШ

nus.org.ua/

Сайти для учнів

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Назва сайту Позитивні сторони
1. http://www.osvita.com.ua Сайт було створено для допомоги вступаючи до ВУЗу, сайт має дуже цікаве меню, де можна знайти цікавий для себе ВУЗ або школу (за логотипом, та за допомогою пошукової системи). Крім цього у меню можна вибрати мову для цього сайту, також список кращих навчальних закладів.
2. http://safronov.com.ua Сайт створено для вчителів і для учнів, тут подана інформація для підготовки до тестів, навчальний матеріал.
3. http://www.ukrtvory.com.ua Дуже корисний сайт, на якому зібрано багато матеріалу з української мови і літератури, дуже зрозуміла навігація.
4. http://www.hurtom.com Сайт створено для підтримки школярів та студентів, враховує багато матеріалів з різних дисциплін, та інших матеріалів.
5. http://testnez.narod.ru Головна мета сайту допомогти учням готуватися до тестування.
6. http://std.at.ua Науковий інформаційний сайт для учнів, тут учні публікують свої статті і роботи, обговорюють їх.
7. http://www. shkola.ua Сайт пропонує електронну бібліотеку шкільних підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, розв'язки, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти.